čtvrtek 18. března 2021

Doghouse hotel Rychvald

Ráda bych vám ukázala, že existují psí hotely, které nejsou jen kotcového charakteru. Nevím, jestli máte taky v paměti zafixovanou rovnici, že psí hotel se rovná strčení psa do klece. Já se přiznám, že jsem to takto měla a co jsem zjišťovala po okolí, hodně mých známých si toto taky představuje. Proto pro mě bylo příjemnou novinkou, že Doghouse hotel v Rychvaldu je úplně něco jiného.

Zdroj: https://www.doghousehotelrychvald.cz/

Ne vždy má každý pejskař možnost nechat psa na hlídání u někoho z rodiny nebo u známého. Nebo se to zrovna v tu dobu, kdy potřebuje hlídání, nikomu nehodí. Mně se tato situace jednou stala. Bylo to ještě v době, kdy jsem byla s Amy sama, bez přítele a dalšího pejska a odjížděla jsem mimo domov a zrovna nikdo nemohl Amyšku pohlídat. Naštěstí jsem brzy narazila na psí hotel v Rychvaldu a musím říct, že mě jejich filozofie úplně zaujala!

Jak jinak než s hračkou :)

Moje hračka!

Komunikovala jsem s majitelkami přes Facebook a byla to příjemná komunikace. Vše mi bylo vysvětleno, podle fotek také šlo jasně vidět, že se jedná o takové psí wellness. Jako kdyby jel váš pejsek na prázdniny k babičce. Hotel je přímo v baráčku od majitelek, který má velkou zahradu, a také psí společníky. O pejsky je parádně postaráno, protože se jim každý den majitelky věnují, chodí s nimi na procházky, cvičí s nimi hrají si s nimi... Prostě paráda :).

To jsem já v té vodě?

Jéé, kachna!

Plno kamarádů :)

Každý den jsem dostávala milé zprávy i s fotkami, jak se Amynce daří. Jí se tam snad líbilo více než doma! :D No já se ani nedivím, měla opravdu skvělou péči :). Kromě psího hotelu, poskytují také služby jako psí školka, psí taxi a kolikrát i různé jednorázové akce jako třeba focení :).


Spokojená Amynka :)

Pozdrav z procházky :)

Jsem ráda, že vznikají psí hotely jako je Doghouse hotel Rychvald, protože pro mnohé pejskaře je tato možnost prostě parádní! Navíc nemusí mít strach, že by se jeho miláček měl špatně :). Proto jsem vám o tomto hotelu chtěla napsat, protože si myslím, že si zaslouží jen kladné recenze :).

PS: Všechny fotky jsou obdržené z Amyniného pobytu :).

18 komentářů:

 1. Skvělé, že se časy mění! Nikdo asi neopouští svého chlupatého miláčka rád, ale někdy není zbytí...
  Sama jsem byla velmi překvapená, když jsem zjistila, že tady v UK jsou super hotýlky i pro malá zvířátka jako jsou morčátka a zajíčči, a že jich tu kolem nás je! Chtěli jsme toho využít na Vánoce a já byla na prášky, že tu svojí morčecí slečnu budu muset opustit, pak nám let stejně zrušili, takže na to nedošlo, ale je to super, vědět, že když už musíš, jsou v dobrých rukou 🙏🏻

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je super, že už jsou hotýlky i pro taková malá zvířátka :). To jsem vůbec netušila :O. To chápu a ano, je super, že už jsou takové možnosti :).

   Vymazat
 2. Vypadá to super, je fajn, že už se může péče dopřát i našim mazlíčkům a člověk nemusí mít strach, že je pejsek v nepořádku.

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný fotky, je vidět, že byla Amynka spokojena :) Pejska nemam, ale koncept psích hotelů se mi líbí:D

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to jsem tak ráda, že podobné hotely existují :) Strašně moc se mi líbí, že ti posílali i fotky, skvělý servis! :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 5. To je paráda 🤗. Ja vždy věděla že je psí hotel a psí hotel. V jednom jak píšeš, že jsou v kotci a pak druhý jak jsi se rozepsala tady v článku. Do toho prvního (kde by pejsek byl jen v kotci) bych hafana ani nedala a snad bych ani radši nikam nejela, kdyby mi ho neměl kdo pohlídat. Takové utrpení bych mu nezpůsobila. Ale ten druhý způsob moc chválím. Tam je vidět, že pejsek se má opravdu fajn, je o něj postaráno, někdo se mu věnuje, má tam zábavu a dokonce i psí kamarády. Ale co je ještě moc hezké od majitelek, že posílali průběžně zprávy a fotky, jak se pejsci mají. To se mi moc líbí ❤️🐾. Ja zatím žádný hotel nikdy nevyzkoušela, ale určitě je to dobry typ pro majitele, kteří potřebují takové hlídání 😊🐾. Je vidět, že si tam Amy užila taky skvělou dovolenou 😋🐾.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do toho prvního druhu bych taky pejska nedala :D. Jo, ona tam opravdu měla tky dovolenku :).

   Vymazat
 6. Tak to je skvělý tip a líbí se mi i samotný nápad. Je super, že něco takového existuje - mimochodem fotky jsou opět dokonalé a plné radosti. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to opravdu boží nápad :). Jo, jde vidět, že Amynka byla spokojená :).

   Vymazat
 7. No tak to vypadá dobře :) Bohužel myslím, že Tristan by nezvládl sebelepší hotel. Je hrozně nedůvěřivý a ne s každým dalším pejskem se snese... tak nevím, jak by to probíhalo... naštěstí mi ho většinou hlídá babička, když jdu k doktorovi nebo i na dovolenou :) S tou se vidí každý den a už je skoro jako napůl její :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To chápu, však u babičky se má taky dobře :) :D.

   Vymazat
 8. Já jsem teda o psím hotelu nikdy nepřemýšlela... :D Je to ale skvělý způsob, když někam potřebuješ jet bez pejska a nemáš ho kam dát. Moc se mi líbí, že Ti posílají i fotky, jak se Amynce daří, to jsem ještě nikde neviděla a je super vědět, že se má náš miláček dobře :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, je to opravdu super způsob a jsem moc ráda, že už vznikají takové super hotýlky jako je ten v Rychvaldu :). Opravdu každý den pozdrav i s fotečkami, až jsem si říkala, že má Amy lepší dovolenou než já :D.

   Vymazat
 9. Je pravda, že je tohle hrozně zajímavý nápad, psí hotel prostě :) :D to je hrozně fajn. Je teda pravda, že jábych se asi hodně bála, co mi tam s pejskem budou dělat, aby to zvládli apod. Ale jak mile bych měla takto hezkou recenzi taky bych se to nebála zkusit :)

  OdpovědětVymazat
 10. Já o těchto hotelech už slyšela, určitě je to moc fajn.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat